Október 16-19. között 8 erdélyi városban találkoztunk egyházmegyénk papjaival. Advent első vasárnapjától az Ifjúság éve kezdődik, ezért a lelkinap témája is e köré épült. A Pasztorális Iroda felkérésére a Főegyházmegyei Ifjúsági Főlelkészség munkatársai tartották meg az elmélkedéseket és előadásokat, melyek rendhagyó módon közös gondolkodásra és párbeszédre indítóak voltak. A párbeszéd célja a „fiatalbarát plébánia” meghatározása volt. Az alkalmak végére mindenki értékes gondolatokkal, új szemlélettel gazdagodhatott. A találkozásokon a FIF-et Tamás Barna ifjúsági lelkész, Fülöp László plébános, valamint Ferencz Evelin, Kerekes István, Borota Gábor, Bereczki Zsolt, Szabó István, Gondos Emőke, Márkos Ágnes, Bereczki Szilárd és Kiss-Miki Renáta képviselte.